phone 02184650

domain درگاه آموزش مجازی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان

shopping_cart 0

درباره ما :

آموزش ، کلید توسعه پایدار و عامل ایجاد بینش نسبت به خود و دنیای اطراف است. یادگیری مطالب جدید بینش افراد را نسبت به خود و دنیای پیرامون تغییر می دهد. ایجاد انگیزه و کشف توانمندیهای جدید با توسعه آموزشهای مهارتی و ارتقا دانش امکانپذیر است.
از این رو جهاد دانشگاهی استان گیلان با توسعه آموزش های مهارتی و کاربردی سعی بر ارتقا کیفیت فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی نموده که تاثیر آن بر افزایش درآمد ، ایجاد اشتغال و در نهایت بر خلق ثروت و ارتقا عدالت و رفاه اجتماعی است.
معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان ، با مطالعه و بررسی دقیق نیازهای آموزشی اقشار مختلف جامعه، اعم از دانشجویان، فارغ التحصیلان و همچنین کارکنان نهادهای دولتی و غیردولتی، اقدام به طراحی و اجرای دورههای تخصصی در گروه های فنی و مهندسی، علوم کامپیوتر، زبانهای خارجی، علوم پزشکی، علوم انسانی و مدیریت، کشاورزی و منابع طبیعی، فرهنگ و هنر نموده است. تا بخشی از نیازهای آموزش تخصصی را در سطح استان برطرف نماید و سالانه با آموزش بیش از هزاران نفر از فراگیران دولتی و آزاد سهم کوچکی در ارتقا کیفیت خدمات رسانی به جامعه داشته باشد.
استفاده از تجهیزات و امکانات متناسب با دوره های آموزشی درحال اجرا ، در کنار فضاهای مدرن آموزشی و به همراه مدرسین متخصص و مجرب در حوزه های مختلف در طول سالیان گذشته هزاران نفر را به محیط های آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان جذب کرده و این سازمان توانسته است ضمن جلب اعتماد عمومی، خدمات آموزشی خود را در اختیار علاقمندان قرار دهد.
تکیه برتوسعه آموزش های مهارت محور، تربیت نیروی ماهر به کار به همراه ارائه مدارک آموزشی معتبر توانسته است که مهارت کافی در رشته های آموزشی که خوشایند بازار کار است را همراه با رزومه ی معتبرآموزشی در اختیار شهروندان قرار دهد .
توسعه فعالیت های آموزشی بر پایه IT و توسعه تالار های آموزشی الکترونیک ضمن توسعه دسترسی فراگیران در شهرهای کوچک و روستاها را فراهم نموده و همچنین با کاهش هزینه های جانبی آموزش توانسته است در هزینه و زمان علاقمندان به تحصیل مهارت تاثیر مثبتی داشته باشد.
معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان با تجربه بیش از 30 سال در ارایه خدمات آموزشی در زمینه های مختلف، یکی از سازمانهای پیشرو در ارائه آموزشهای مهارتی و کاربردی در سطح استان است.

برخی از توانمندیهای معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان به شرح زیر می باشد:

  • وجود 4 مرکز آموزشی در سطح شهرستان رشت ، بندر انزلی و فومن و بیش از 500 صندلی آموزش همزمان
  • کارگاه چوب و فلز با تجهیزات و ماشین آلات متناسب با فعالیت آموزشی
  • کارگاه آموزشی کمکهای اولیه
  • کارگاه آموزشی دستیار دندانپزشک با تجهیزات مربوطه
  • سیستم مدیریت آموزشهای الکترونیکی بر روی وب و تلفن همراه
  • امکانات برگزاری آزمونهای آنلاین و شبکه آزمون سراسری در کشور
  • ارایه تسهیلات آموزشی به فراگیران در دوره های با شهریه بالا
  • تدوین بیش از 50 دوره آموزشی جدید و متناسب با نیاز جامعه در سالیان گذشته